Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE spolupracuje se společností ENSYTRA

27. 7. 2015

POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE (PXE) zahajuje spolupráci s poradenskou společností ENSYTRA, která se specializuje na poradenství týkající se optimalizace nákladů na nákup elektřiny a plynu. Mezi klienty společnosti ENSYTRA patří orgány státní správy, města a obce, a v neposlední řadě i soukromé firmy.  
„ENSYTRA disponuje unikátním systémem pro řízení nákladů spojených s nákupem energií. Chceme toto know how propojit s naším portálem pro nákup energií koncovým zákazníkům a nabídnout tak trhu komplexní servis od poradenství až po přímý nákup elektřiny prostřednictvím renomovaných dodavatelů z řad členů PXE. Věřím, že se bude jednat o úspěšnou a dlouhodobou spolupráci“, říká David Kučera, ge-nerální sekretář POWER EXCHANGE CENTRAL EUROPE.
PXE nabízí od září 2014 koncovým spotřebitelům možnost nalezení nejvhodnějšího dodavatele elektrické energie a plynu prostřednictvím elektronických aukcí. Zákazníci tak získávají nejlepší možnou cenu, a to za zcela transparentních podmínek na největším trhu s elektrickou energií a plynem v regionu CEE. Služ-ba je určena zejména firmám, obcím, státní správě, a obecně všem větším spotřebitelům. Doposud na-koupili koncový zákazníci na PXE celkem 29 799 MWh elektrické energie a 99 562 MWh plynu.

Zpět na seznam všech novinek »