Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M10-1911,9500,000
G PXE CZ BL M11-1916,1120,070
G PXE CZ BL M12-1918,1440,100
G PXE CZ BL M01-2018,7750,400
G PXE CZ BL M02-200,000
G PXE CZ BL M03-200,000
G PXE CZ BL M04-200,000
G PXE CZ BL Q01-2019,0830,550
G PXE CZ BL Q02-2017,700-1,280
G PXE CZ BL Q03-2017,9500,120
G PXE CZ BL Q04-2020,059-1,930
G PXE CZ BL Q01-210,000
G PXE CZ BL Q02-210,000
G PXE CZ BL Q03-210,000
G PXE CZ BL SUM-2017,826-0,570
G PXE CZ BL WIN-2020,400-0,120
G PXE CZ BL SUM-2118,500-0,400
G PXE CZ BL WIN-210,000
G PXE CZ BL SUM-220,000
G PXE CZ BL WIN-220,000
G PXE CZ BL CAL-2018,700-0,6618 7848 784
G PXE CZ BL CAL-2119,350-0,390
G PXE CZ BL CAL-2219,075-0,520
G PXE CZ BL CAL-230,000
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL M10-1940,47-0,810
F PXE CZ BL M11-1947,980,060
F PXE CZ BL M12-1945,99-0,630
F PXE CZ BL M01-2053,59-1,020
F PXE CZ BL M02-2056,460,200
F PXE CZ BL M03-2049,450,880
F PXE CZ BL M04-2046,590,240
F PXE CZ BL Q01-2053,100,000
F PXE CZ BL Q02-2046,32-0,410
F PXE CZ BL Q03-2049,38-0,420
F PXE CZ BL Q04-2055,38-0,340
F PXE CZ BL Q01-210,000
F PXE CZ BL Q02-210,000
F PXE CZ BL Q03-210,000
F PXE CZ BL CAL-2051,05-0,2918 7848 784
F PXE CZ BL CAL-2151,75-0,100
F PXE CZ BL CAL-2251,750,000
F PXE CZ BL CAL-230,000
F PXE CZ BL CAL-240,000
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ PL M10-1949,570,550
F PXE CZ PL M11-1960,840,050
F PXE CZ PL M12-1958,93-1,070
F PXE CZ PL M01-2066,72-0,850
F PXE CZ PL M02-2068,85-0,330
F PXE CZ PL M03-2060,74-0,460
F PXE CZ PL M04-2055,900,470
F PXE CZ PL Q01-2065,35-0,560
F PXE CZ PL Q02-2055,600,180
F PXE CZ PL Q03-2057,86-0,140
F PXE CZ PL Q04-2069,49-0,270
F PXE CZ PL Q01-210,000
F PXE CZ PL Q02-210,000
F PXE CZ PL Q03-210,000
F PXE CZ PL CAL-2062,09-0,210
F PXE CZ PL CAL-2163,090,020
F PXE CZ PL CAL-2263,47-0,080
F PXE CZ PL CAL-230,000
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000