Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M05-1939,36-0,43000
F PXE SK BL M06-1940,070,304532 40032 400
F PXE SK BL M07-1943,780,25000
F PXE SK BL M08-1946,52-0,06000
F PXE SK BL M09-1947,76-0,89000
F PXE SK BL M10-1953,29-0,13000
F PXE SK BL M11-1958,141,89000
F PXE SK BL Q03-1946,00-0,24000
F PXE SK BL Q04-1954,80-1,15000
F PXE SK BL Q01-2056,24-0,42000
F PXE SK BL Q02-2047,90-0,08000
F PXE SK BL Q03-200,00000
F PXE SK BL Q04-200,00000
F PXE SK BL Q01-210,00000
F PXE SK BL CAL-2052,52-0,21000
F PXE SK BL CAL-2150,56-0,20000
F PXE SK BL CAL-2250,050,02000
F PXE SK BL CAL-230,00000
F PXE SK BL CAL-240,00000
F PXE SK BL CAL-250,00000
F PXE SK PL M05-1944,780,00000
F PXE SK PL M06-1946,75-0,02000
F PXE SK PL M07-1954,18-0,13000
F PXE SK PL M08-1956,17-0,05000
F PXE SK PL M09-1957,73-0,77000
F PXE SK PL M10-1964,16-0,97000
F PXE SK PL M11-1972,83-0,01000
F PXE SK PL Q03-1955,97-0,32000
F PXE SK PL Q04-1968,60-0,10000
F PXE SK PL Q01-2070,91-0,28000
F PXE SK PL Q02-2057,000,07000
F PXE SK PL Q03-200,00000
F PXE SK PL Q04-200,00000
F PXE SK PL Q01-210,00000
F PXE SK PL CAL-2065,50-0,20000
F PXE SK PL CAL-2163,34-0,14000
F PXE SK PL CAL-2263,78-0,20000
F PXE SK PL CAL-230,00000
F PXE SK PL CAL-240,00000
F PXE SK PL CAL-250,00000