Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M01-1961,081,18000
F PXE SK BL M02-1967,144,13000
F PXE SK BL M03-1956,253,63000
F PXE SK BL M04-1951,703,75000
F PXE SK BL M05-1950,264,06000
F PXE SK BL M06-1953,153,40000
F PXE SK BL M07-1956,762,34000
F PXE SK BL Q02-1951,693,73000
F PXE SK BL Q03-1956,943,10000
F PXE SK BL Q04-1960,532,94000
F PXE SK BL Q01-2060,452,82000
F PXE SK BL Q02-200,00000
F PXE SK BL Q03-200,00000
F PXE SK BL Q04-200,00000
F PXE SK BL CAL-2054,134,22000
F PXE SK BL CAL-2150,843,35000
F PXE SK BL CAL-2250,043,60000
F PXE SK BL CAL-230,00000
F PXE SK BL CAL-240,00000
F PXE SK BL CAL-250,00000
F PXE SK PL M01-1973,120,44000
F PXE SK PL M02-1985,463,54000
F PXE SK PL M03-1970,982,11000
F PXE SK PL M04-1960,302,24000
F PXE SK PL M05-1959,554,02000
F PXE SK PL M06-1966,851,87000
F PXE SK PL M07-1967,502,43000
F PXE SK PL Q02-1962,052,71000
F PXE SK PL Q03-1968,392,81000
F PXE SK PL Q04-1975,912,47000
F PXE SK PL Q01-2076,522,00000
F PXE SK PL Q02-200,00000
F PXE SK PL Q03-200,00000
F PXE SK PL Q04-200,00000
F PXE SK PL CAL-2069,722,97000
F PXE SK PL CAL-2166,392,36000
F PXE SK PL CAL-2264,702,52000
F PXE SK PL CAL-230,00000
F PXE SK PL CAL-240,00000
F PXE SK PL CAL-250,00000