Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M09-1910,6000,000
G PXE CZ BL M10-1915,7460,940
G PXE CZ BL M11-1919,2964,300
G PXE CZ BL M12-1920,4713,130
G PXE CZ BL M01-200,000
G PXE CZ BL M02-200,000
G PXE CZ BL M03-200,000
G PXE CZ BL Q04-1918,4942,850
G PXE CZ BL Q01-2020,8193,930
G PXE CZ BL Q02-2019,2504,760
G PXE CZ BL Q03-2019,0005,410
G PXE CZ BL Q04-200,000
G PXE CZ BL Q01-210,000
G PXE CZ BL Q02-210,000
G PXE CZ BL WIN-1919,6503,420
G PXE CZ BL SUM-2019,1245,080
G PXE CZ BL WIN-2021,0753,690
G PXE CZ BL SUM-210,000
G PXE CZ BL WIN-210,000
G PXE CZ BL SUM-220,000
G PXE CZ BL CAL-2019,9754,310
G PXE CZ BL CAL-2119,8504,470
G PXE CZ BL CAL-2219,3253,200
G PXE CZ BL CAL-230,000
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL M09-1939,791,900
F PXE CZ BL M10-1947,801,940
F PXE CZ BL M11-1955,791,750
F PXE CZ BL M12-1953,371,750
F PXE CZ BL M01-2059,402,290
F PXE CZ BL M02-2059,602,160
F PXE CZ BL M03-2052,421,100
F PXE CZ BL Q04-1952,281,810
F PXE CZ BL Q01-2057,091,870
F PXE CZ BL Q02-2049,572,480
F PXE CZ BL Q03-2051,652,480
F PXE CZ BL Q04-200,000
F PXE CZ BL Q01-210,000
F PXE CZ BL Q02-210,000
F PXE CZ BL CAL-2054,282,2418 7848 784
F PXE CZ BL CAL-2153,891,890
F PXE CZ BL CAL-2253,541,540
F PXE CZ BL CAL-230,000
F PXE CZ BL CAL-240,000
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ PL M09-1946,842,850
F PXE CZ PL M10-1956,501,350
F PXE CZ PL M11-1968,061,600
F PXE CZ PL M12-1966,851,720
F PXE CZ PL M01-2071,051,340
F PXE CZ PL M02-2072,731,370
F PXE CZ PL M03-2064,141,550
F PXE CZ PL Q04-1963,631,560
F PXE CZ PL Q01-2069,231,420
F PXE CZ PL Q02-2057,732,450
F PXE CZ PL Q03-2059,551,520
F PXE CZ PL Q04-200,000
F PXE CZ PL Q01-210,000
F PXE CZ PL Q02-210,000
F PXE CZ PL CAL-2064,971,790
F PXE CZ PL CAL-2165,251,650
F PXE CZ PL CAL-2264,631,190
F PXE CZ PL CAL-230,000
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000