Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M03-1934,93-0,74000
F PXE SK BL M04-1938,49-0,65000
F PXE SK BL M05-1939,77-1,29000
F PXE SK BL M06-1942,35-1,47000
F PXE SK BL M07-1945,40-1,00000
F PXE SK BL M08-1944,03-1,50000
F PXE SK BL M09-1949,08-1,25000
F PXE SK BL Q02-1940,20-1,16000
F PXE SK BL Q03-1946,14-1,24000
F PXE SK BL Q04-1952,97-0,97000
F PXE SK BL Q01-2052,76-1,09000
F PXE SK BL Q02-200,00000
F PXE SK BL Q03-200,00000
F PXE SK BL Q04-200,00000
F PXE SK BL CAL-2049,07-0,65000
F PXE SK BL CAL-2146,69-0,30000
F PXE SK BL CAL-2245,65-0,41000
F PXE SK BL CAL-230,00000
F PXE SK BL CAL-240,00000
F PXE SK BL CAL-250,00000
F PXE SK PL M03-1943,570,00000
F PXE SK PL M04-1946,68-1,12000
F PXE SK PL M05-1948,15-0,74000
F PXE SK PL M06-1949,29-1,83000
F PXE SK PL M07-1955,17-0,81000
F PXE SK PL M08-1954,72-0,45000
F PXE SK PL M09-1959,57-1,10000
F PXE SK PL Q02-1948,00-1,21000
F PXE SK PL Q03-1956,42-0,79000
F PXE SK PL Q04-1967,37-0,68000
F PXE SK PL Q01-2068,41-0,31000
F PXE SK PL Q02-200,00000
F PXE SK PL Q03-200,00000
F PXE SK PL Q04-200,00000
F PXE SK PL CAL-2063,30-0,92000
F PXE SK PL CAL-2161,08-0,33000
F PXE SK PL CAL-2260,65-0,66000
F PXE SK PL CAL-230,00000
F PXE SK PL CAL-240,00000
F PXE SK PL CAL-250,00000