Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M11-1863,100,73000
F PXE SK BL M12-1862,54-0,67000
F PXE SK BL M01-1968,61-1,35000
F PXE SK BL M02-1964,93-1,65000
F PXE SK BL M03-1956,49-3,19000
F PXE SK BL M04-1952,40-0,25000
F PXE SK BL M05-1947,75-0,31000
F PXE SK BL Q01-1963,29-2,03000
F PXE SK BL Q02-1950,53-0,61000
F PXE SK BL Q03-1953,970,88000
F PXE SK BL Q04-1957,38-2,25000
F PXE SK BL Q01-200,00000
F PXE SK BL Q02-200,00000
F PXE SK BL Q03-200,00000
F PXE SK BL CAL-1956,27-1,07000
F PXE SK BL CAL-2051,22-1,33000
F PXE SK BL CAL-2149,63-1,31000
F PXE SK BL CAL-220,00000
F PXE SK BL CAL-230,00000
F PXE SK BL CAL-240,00000
F PXE SK PL M11-1883,161,16000
F PXE SK PL M12-1884,93-0,67000
F PXE SK PL M01-1988,280,64000
F PXE SK PL M02-1983,691,45000
F PXE SK PL M03-1976,170,50000
F PXE SK PL M04-1964,30-0,08000
F PXE SK PL M05-1959,60-0,08000
F PXE SK PL Q01-1982,870,85000
F PXE SK PL Q02-1962,75-0,08000
F PXE SK PL Q03-1968,24-0,09000
F PXE SK PL Q04-1976,74-1,74000
F PXE SK PL Q01-200,00000
F PXE SK PL Q02-200,00000
F PXE SK PL Q03-200,00000
F PXE SK PL CAL-1972,61-0,27000
F PXE SK PL CAL-2068,91-0,29000
F PXE SK PL CAL-2165,89-0,02000
F PXE SK PL CAL-220,00000
F PXE SK PL CAL-230,00000
F PXE SK PL CAL-240,00000