Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M09-1863,850,08000
F PXE SK BL M10-1868,852,91000
F PXE SK BL M11-1871,183,79000
F PXE SK BL M12-1862,252,66000
F PXE SK BL M01-1971,354,70000
F PXE SK BL M02-1969,003,84000
F PXE SK BL M03-1959,824,07000
F PXE SK BL Q04-1867,393,14000
F PXE SK BL Q01-1966,654,22000
F PXE SK BL Q02-1951,804,44000
F PXE SK BL Q03-1955,004,36000
F PXE SK BL Q04-1963,393,60000
F PXE SK BL Q01-200,00000
F PXE SK BL Q02-200,00000
F PXE SK BL CAL-1959,194,1318 7608 760
F PXE SK BL CAL-2052,623,95000
F PXE SK BL CAL-2150,093,53000
F PXE SK BL CAL-220,00000
F PXE SK BL CAL-230,00000
F PXE SK BL CAL-240,00000
F PXE SK PL M09-1875,050,04000
F PXE SK PL M10-1885,152,59000
F PXE SK PL M11-1892,903,34000
F PXE SK PL M12-1883,791,72000
F PXE SK PL M01-1991,702,98000
F PXE SK PL M02-1990,652,66000
F PXE SK PL M03-1974,112,38000
F PXE SK PL Q04-1887,302,59000
F PXE SK PL Q01-1985,602,70000
F PXE SK PL Q02-1960,353,78000
F PXE SK PL Q03-1966,602,07000
F PXE SK PL Q04-190,00000
F PXE SK PL Q01-200,00000
F PXE SK PL Q02-200,00000
F PXE SK PL CAL-1975,052,11000
F PXE SK PL CAL-2067,302,83000
F PXE SK PL CAL-2165,902,01000
F PXE SK PL CAL-220,00000
F PXE SK PL CAL-230,00000
F PXE SK PL CAL-240,00000