Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M07-1850,23-0,16000
F PXE SK BL M08-1852,94-1,32000
F PXE SK BL M09-1853,00-1,40000
F PXE SK BL M10-1854,07-1,90000
F PXE SK BL M11-1856,97-1,64000
F PXE SK BL M12-1852,45-2,15000
F PXE SK BL M01-1955,95-1,06000
F PXE SK BL Q04-1854,47-1,89000
F PXE SK BL Q01-1953,47-2,07000
F PXE SK BL Q02-1940,47-1,27000
F PXE SK BL Q03-1945,02-2,41000
F PXE SK BL Q04-1949,15-2,38000
F PXE SK BL Q01-200,00000
F PXE SK BL Q02-200,00000
F PXE SK BL CAL-1947,01-2,06000
F PXE SK BL CAL-2043,95-1,41000
F PXE SK BL CAL-2142,28-0,91000
F PXE SK BL CAL-220,00000
F PXE SK BL CAL-230,00000
F PXE SK BL CAL-240,00000
F PXE SK PL M07-1860,580,00000
F PXE SK PL M08-1866,60-2,06000
F PXE SK PL M09-1867,45-2,25000
F PXE SK PL M10-1868,35-2,36000
F PXE SK PL M11-1876,60-1,92000
F PXE SK PL M12-1871,81-2,03000
F PXE SK PL M01-1974,80-0,27000
F PXE SK PL Q04-1872,20-2,10000
F PXE SK PL Q01-1971,05-0,84000
F PXE SK PL Q02-1950,50-0,98000
F PXE SK PL Q03-1958,35-2,10000
F PXE SK PL Q04-190,00000
F PXE SK PL Q01-200,00000
F PXE SK PL Q02-200,00000
F PXE SK PL CAL-1960,85-2,64000
F PXE SK PL CAL-2057,65-1,11000
F PXE SK PL CAL-2157,35-0,61000
F PXE SK PL CAL-220,00000
F PXE SK PL CAL-230,00000
F PXE SK PL CAL-240,00000