Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M01-2012,9800,000
G PXE CZ BL M02-2011,1470,520
G PXE CZ BL M03-2011,0740,480
G PXE CZ BL M04-2011,0500,450
G PXE CZ BL M05-200,000
G PXE CZ BL M06-200,000
G PXE CZ BL M07-200,000
G PXE CZ BL Q02-2011,0560,550
G PXE CZ BL Q03-2011,3980,890
G PXE CZ BL Q04-2014,6500,690
G PXE CZ BL Q01-2116,0750,630
G PXE CZ BL Q02-210,000
G PXE CZ BL Q03-210,000
G PXE CZ BL Q04-210,000
G PXE CZ BL SUM-2011,2280,730
G PXE CZ BL WIN-2015,3540,660
G PXE CZ BL SUM-2115,0000,000
G PXE CZ BL WIN-210,000
G PXE CZ BL SUM-220,000
G PXE CZ BL WIN-220,000
G PXE CZ BL CAL-2115,8770,010
G PXE CZ BL CAL-2217,425-0,430
G PXE CZ BL CAL-2317,5250,290
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL M01-2041,540,190
F PXE CZ BL M02-2040,740,52106 9606 960
F PXE CZ BL M03-2037,590,560
F PXE CZ BL M04-2036,27-0,250
F PXE CZ BL M05-2035,250,860
F PXE CZ BL M06-2037,871,180
F PXE CZ BL M07-2040,460,320
F PXE CZ BL Q02-2036,450,610
F PXE CZ BL Q03-2041,030,390
F PXE CZ BL Q04-2045,080,200
F PXE CZ BL Q01-2148,04-0,330
F PXE CZ BL Q02-210,000
F PXE CZ BL Q03-210,000
F PXE CZ BL Q04-210,000
F PXE CZ BL CAL-2144,86-0,070
F PXE CZ BL CAL-2247,35-0,360
F PXE CZ BL CAL-2348,57-0,140
F PXE CZ BL CAL-240,000
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ PL M01-2050,58-0,300
F PXE CZ PL M02-2049,19-0,630
F PXE CZ PL M03-2046,15-0,110
F PXE CZ PL M04-2041,53-0,530
F PXE CZ PL M05-2041,030,050
F PXE CZ PL M06-2044,590,770
F PXE CZ PL M07-2048,150,170
F PXE CZ PL Q02-2042,400,090
F PXE CZ PL Q03-2048,37-0,020
F PXE CZ PL Q04-2057,810,120
F PXE CZ PL Q01-2161,03-0,990
F PXE CZ PL Q02-210,000
F PXE CZ PL Q03-210,000
F PXE CZ PL Q04-210,000
F PXE CZ PL CAL-2155,32-0,160
F PXE CZ PL CAL-2259,23-0,440
F PXE CZ PL CAL-2359,31-0,190
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000