Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M01-1922,9500,00000
G PXE CZ BL M02-1923,0374,25000
G PXE CZ BL M03-1922,7764,24000
G PXE CZ BL M04-1922,2003,74000
G PXE CZ BL M05-190,00000
G PXE CZ BL M06-190,00000
G PXE CZ BL M07-190,00000
G PXE CZ BL Q02-1922,2394,66000
G PXE CZ BL Q03-1921,9744,08000
G PXE CZ BL Q04-1923,7504,28000
G PXE CZ BL Q01-2024,0002,89000
G PXE CZ BL Q02-200,00000
G PXE CZ BL Q03-200,00000
G PXE CZ BL Q04-200,00000
G PXE CZ BL SUM-1922,1064,37000
G PXE CZ BL WIN-1923,8743,58000
G PXE CZ BL SUM-2020,5002,37000
G PXE CZ BL WIN-200,00000
G PXE CZ BL SUM-210,00000
G PXE CZ BL WIN-210,00000
G PXE CZ BL CAL-2021,8002,83000
G PXE CZ BL CAL-2120,4751,61000
G PXE CZ BL CAL-220,00000
G PXE CZ BL CAL-230,00000
G PXE CZ BL CAL-240,00000
G PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ BL M01-1957,171,26000
F PXE CZ BL M02-1964,094,23000
F PXE CZ BL M03-1954,053,82000
F PXE CZ BL M04-1950,403,85000
F PXE CZ BL M05-1949,124,18000
F PXE CZ BL M06-1951,873,47000
F PXE CZ BL M07-1954,512,44000
F PXE CZ BL Q02-1950,453,83000
F PXE CZ BL Q03-1954,683,19000
F PXE CZ BL Q04-1958,263,10000
F PXE CZ BL Q01-2058,302,93000
F PXE CZ BL Q02-200,00000
F PXE CZ BL Q03-200,00000
F PXE CZ BL Q04-200,00000
F PXE CZ BL CAL-2052,624,30543 92043 920
F PXE CZ BL CAL-2149,763,47000
F PXE CZ BL CAL-2249,043,68000
F PXE CZ BL CAL-230,00000
F PXE CZ BL CAL-240,00000
F PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ PL M01-1969,250,46000
F PXE CZ PL M02-1979,963,79000
F PXE CZ PL M03-1965,482,30000
F PXE CZ PL M04-1958,452,31000
F PXE CZ PL M05-1957,804,14000
F PXE CZ PL M06-1965,051,94000
F PXE CZ PL M07-1964,802,21000
F PXE CZ PL Q02-1960,252,80000
F PXE CZ PL Q03-1965,842,84000
F PXE CZ PL Q04-1973,512,27000
F PXE CZ PL Q01-2073,472,08000
F PXE CZ PL Q02-200,00000
F PXE CZ PL Q03-200,00000
F PXE CZ PL Q04-200,00000
F PXE CZ PL CAL-2066,483,21000
F PXE CZ PL CAL-2164,232,59000
F PXE CZ PL CAL-2262,802,61000
F PXE CZ PL CAL-230,00000
F PXE CZ PL CAL-240,00000
F PXE CZ PL CAL-250,00000