Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M05-1915,9500,00000
G PXE CZ BL M06-1913,178-3,48000
G PXE CZ BL M07-1913,231-2,46000
G PXE CZ BL M08-1913,550-2,17000
G PXE CZ BL M09-190,00000
G PXE CZ BL M10-190,00000
G PXE CZ BL M11-190,00000
G PXE CZ BL Q03-1913,656-2,39000
G PXE CZ BL Q04-1919,397-1,31000
G PXE CZ BL Q01-2020,947-1,44000
G PXE CZ BL Q02-2018,7502,04000
G PXE CZ BL Q03-200,00000
G PXE CZ BL Q04-200,00000
G PXE CZ BL Q01-210,00000
G PXE CZ BL WIN-1920,167-1,38000
G PXE CZ BL SUM-2018,800-0,27000
G PXE CZ BL WIN-2020,9000,00000
G PXE CZ BL SUM-210,00000
G PXE CZ BL WIN-210,00000
G PXE CZ BL SUM-220,00000
G PXE CZ BL CAL-2019,981-0,55000
G PXE CZ BL CAL-2120,1000,37000
G PXE CZ BL CAL-2219,8000,89000
G PXE CZ BL CAL-230,00000
G PXE CZ BL CAL-240,00000
G PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ BL M05-1937,620,16000
F PXE CZ BL M06-1938,830,31000
F PXE CZ BL M07-1941,620,14000
F PXE CZ BL M08-1943,18-0,30000
F PXE CZ BL M09-1945,19-0,59000
F PXE CZ BL M10-1950,35-0,18000
F PXE CZ BL M11-1955,241,38000
F PXE CZ BL Q03-1943,31-0,25511 04011 040
F PXE CZ BL Q04-1952,04-0,12511 04511 045
F PXE CZ BL Q01-2054,37-0,48000
F PXE CZ BL Q02-2046,030,04000
F PXE CZ BL Q03-200,00000
F PXE CZ BL Q04-200,00000
F PXE CZ BL Q01-210,00000
F PXE CZ BL CAL-2050,77-0,22000
F PXE CZ BL CAL-2148,89-0,10000
F PXE CZ BL CAL-2249,21-0,14000
F PXE CZ BL CAL-230,00000
F PXE CZ BL CAL-240,00000
F PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ PL M05-1942,41-0,45000
F PXE CZ PL M06-1944,530,04000
F PXE CZ PL M07-1950,15-0,16000
F PXE CZ PL M08-1951,95-0,13000
F PXE CZ PL M09-1953,98-0,46000
F PXE CZ PL M10-1961,37-1,02000
F PXE CZ PL M11-1969,83-0,01000
F PXE CZ PL Q03-1951,97-0,25000
F PXE CZ PL Q04-1965,65-0,06000
F PXE CZ PL Q01-2067,89-0,22000
F PXE CZ PL Q02-2054,250,07000
F PXE CZ PL Q03-200,00000
F PXE CZ PL Q04-200,00000
F PXE CZ PL Q01-210,00000
F PXE CZ PL CAL-2062,17-0,21000
F PXE CZ PL CAL-2161,32-0,50000
F PXE CZ PL CAL-2261,63-0,21000
F PXE CZ PL CAL-230,00000
F PXE CZ PL CAL-240,00000
F PXE CZ PL CAL-250,00000