Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M03-1918,4500,00000
G PXE CZ BL M04-1915,225-1,82000
G PXE CZ BL M05-1915,300-0,84000
G PXE CZ BL M06-1915,525-2,24000
G PXE CZ BL M07-190,00000
G PXE CZ BL M08-190,00000
G PXE CZ BL M09-190,00000
G PXE CZ BL Q02-1915,350-1,63000
G PXE CZ BL Q03-1915,800-0,78000
G PXE CZ BL Q04-1918,875-0,79000
G PXE CZ BL Q01-2019,925-0,75000
G PXE CZ BL Q02-200,00000
G PXE CZ BL Q03-200,00000
G PXE CZ BL Q04-200,00000
G PXE CZ BL SUM-1915,576-1,20000
G PXE CZ BL WIN-1919,397-0,77000
G PXE CZ BL SUM-2018,100-0,28000
G PXE CZ BL WIN-200,00000
G PXE CZ BL SUM-210,00000
G PXE CZ BL WIN-210,00000
G PXE CZ BL CAL-2018,825-1,24000
G PXE CZ BL CAL-2119,175-0,65000
G PXE CZ BL CAL-2219,4000,00000
G PXE CZ BL CAL-230,00000
G PXE CZ BL CAL-240,00000
G PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ BL M03-1933,23-0,27000
F PXE CZ BL M04-1937,19-0,83000
F PXE CZ BL M05-1938,49-1,53107 4407 440
F PXE CZ BL M06-1940,73-1,57000
F PXE CZ BL M07-1943,47-1,05000
F PXE CZ BL M08-1942,07-1,43000
F PXE CZ BL M09-1946,06-1,41000
F PXE CZ BL Q02-1938,80-1,32000
F PXE CZ BL Q03-1943,84-1,31000
F PXE CZ BL Q04-1950,25-1,12000
F PXE CZ BL Q01-2051,21-1,10000
F PXE CZ BL Q02-200,00000
F PXE CZ BL Q03-200,00000
F PXE CZ BL Q04-200,00000
F PXE CZ BL CAL-2047,61-0,73326 35226 352
F PXE CZ BL CAL-2145,70-0,31652 56052 560
F PXE CZ BL CAL-2245,20-0,51000
F PXE CZ BL CAL-230,00000
F PXE CZ BL CAL-240,00000
F PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ PL M03-1941,05-0,87000
F PXE CZ PL M04-1944,69-1,15000
F PXE CZ PL M05-1946,44-0,79000
F PXE CZ PL M06-1947,25-1,99000
F PXE CZ PL M07-1952,00-0,86000
F PXE CZ PL M08-1950,96-0,64000
F PXE CZ PL M09-1954,88-1,03000
F PXE CZ PL Q02-1946,10-1,28000
F PXE CZ PL Q03-1952,57-0,85000
F PXE CZ PL Q04-1964,77-0,71000
F PXE CZ PL Q01-2065,600,00000
F PXE CZ PL Q02-200,00000
F PXE CZ PL Q03-200,00000
F PXE CZ PL Q04-200,00000
F PXE CZ PL CAL-2060,50-0,67000
F PXE CZ PL CAL-2158,88-0,34000
F PXE CZ PL CAL-2258,35-0,66000
F PXE CZ PL CAL-230,00000
F PXE CZ PL CAL-240,00000
F PXE CZ PL CAL-250,00000