Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M11-1913,6300,000
G PXE CZ BL M12-1915,752-1,975037 20037 200
G PXE CZ BL M01-2016,760-1,240
G PXE CZ BL M02-2016,875-1,320
G PXE CZ BL M03-200,000
G PXE CZ BL M04-200,000
G PXE CZ BL M05-200,000
G PXE CZ BL Q01-2016,760-1,270
G PXE CZ BL Q02-2015,567-0,830
G PXE CZ BL Q03-2016,067-2,320
G PXE CZ BL Q04-2018,891-0,180
G PXE CZ BL Q01-210,000
G PXE CZ BL Q02-210,000
G PXE CZ BL Q03-210,000
G PXE CZ BL SUM-2015,818-1,600
G PXE CZ BL WIN-2018,875-0,920
G PXE CZ BL SUM-2117,500-0,570
G PXE CZ BL WIN-210,000
G PXE CZ BL SUM-220,000
G PXE CZ BL WIN-220,000
G PXE CZ BL CAL-2016,825-1,120
G PXE CZ BL CAL-2118,325-0,950
G PXE CZ BL CAL-2218,425-0,670
G PXE CZ BL CAL-230,000
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL M11-1943,58-1,020
F PXE CZ BL M12-1941,91-3,100
F PXE CZ BL M01-2049,19-1,220
F PXE CZ BL M02-2051,68-1,950
F PXE CZ BL M03-2045,86-1,520
F PXE CZ BL M04-2043,83-1,770
F PXE CZ BL M05-2042,19-1,820
F PXE CZ BL Q01-2048,85-1,570
F PXE CZ BL Q02-2043,64-1,840
F PXE CZ BL Q03-2047,60-1,690
F PXE CZ BL Q04-2053,05-1,380
F PXE CZ BL Q01-210,000
F PXE CZ BL Q02-210,000
F PXE CZ BL Q03-210,000
F PXE CZ BL CAL-2048,30-1,61652 70452 704
F PXE CZ BL CAL-2149,94-1,280
F PXE CZ BL CAL-2250,19-1,240
F PXE CZ BL CAL-230,000
F PXE CZ BL CAL-240,000
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ PL M11-1954,640,570
F PXE CZ PL M12-1953,94-2,140
F PXE CZ PL M01-2061,09-1,610
F PXE CZ PL M02-2065,23-1,520
F PXE CZ PL M03-2058,21-0,780
F PXE CZ PL M04-2051,27-1,670
F PXE CZ PL M05-2049,21-1,660
F PXE CZ PL Q01-2061,39-1,320
F PXE CZ PL Q02-2050,99-1,850
F PXE CZ PL Q03-2056,43-1,590
F PXE CZ PL Q04-2067,29-0,940
F PXE CZ PL Q01-210,000
F PXE CZ PL Q02-210,000
F PXE CZ PL Q03-210,000
F PXE CZ PL CAL-2059,05-1,390
F PXE CZ PL CAL-2161,02-0,750
F PXE CZ PL CAL-2262,08-0,970
F PXE CZ PL CAL-230,000
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000