Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M06-1912,6500,00000
G PXE CZ BL M07-1912,091-0,23000
G PXE CZ BL M08-1912,4120,11000
G PXE CZ BL M09-1913,538-0,10000
G PXE CZ BL M10-190,00000
G PXE CZ BL M11-190,00000
G PXE CZ BL M12-190,00000
G PXE CZ BL Q03-1912,671-0,07000
G PXE CZ BL Q04-1918,408-1,40000
G PXE CZ BL Q01-2020,158-1,04000
G PXE CZ BL Q02-2018,575-0,27000
G PXE CZ BL Q03-200,00000
G PXE CZ BL Q04-200,00000
G PXE CZ BL Q01-210,00000
G PXE CZ BL WIN-1919,278-1,21000
G PXE CZ BL SUM-2018,300-1,61000
G PXE CZ BL WIN-2020,150-1,10000
G PXE CZ BL SUM-210,00000
G PXE CZ BL WIN-210,00000
G PXE CZ BL SUM-220,00000
G PXE CZ BL CAL-2019,198-1,07000
G PXE CZ BL CAL-2119,425-0,64000
G PXE CZ BL CAL-2219,400-0,26000
G PXE CZ BL CAL-230,00000
G PXE CZ BL CAL-240,00000
G PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ BL M06-1934,25-1,18000
F PXE CZ BL M07-1938,95-1,67000
F PXE CZ BL M08-1939,56-0,78000
F PXE CZ BL M09-1943,87-0,34000
F PXE CZ BL M10-1946,50-1,55000
F PXE CZ BL M11-1953,15-0,32000
F PXE CZ BL M12-1950,12-0,48000
F PXE CZ BL Q03-1940,76-0,92000
F PXE CZ BL Q04-1949,89-0,76000
F PXE CZ BL Q01-2052,84-0,68000
F PXE CZ BL Q02-2045,53-0,44000
F PXE CZ BL Q03-200,00000
F PXE CZ BL Q04-200,00000
F PXE CZ BL Q01-210,00000
F PXE CZ BL CAL-2050,03-0,54979 05679 056
F PXE CZ BL CAL-2148,55-0,25000
F PXE CZ BL CAL-2248,85-0,20000
F PXE CZ BL CAL-230,00000
F PXE CZ BL CAL-240,00000
F PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ PL M06-1942,05-1,45000
F PXE CZ PL M07-1946,97-1,26000
F PXE CZ PL M08-1947,47-0,11000
F PXE CZ PL M09-1951,06-0,87000
F PXE CZ PL M10-1957,55-1,27000
F PXE CZ PL M11-1966,980,22000
F PXE CZ PL M12-1963,70-0,90000
F PXE CZ PL Q03-1948,44-0,76000
F PXE CZ PL Q04-1962,60-0,63000
F PXE CZ PL Q01-2066,35-0,63000
F PXE CZ PL Q02-2053,740,22000
F PXE CZ PL Q03-200,00000
F PXE CZ PL Q04-200,00000
F PXE CZ PL Q01-210,00000
F PXE CZ PL CAL-2061,00-0,23000
F PXE CZ PL CAL-2160,43-0,43000
F PXE CZ PL CAL-2260,95-0,08000
F PXE CZ PL CAL-230,00000
F PXE CZ PL CAL-240,00000
F PXE CZ PL CAL-250,00000