Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M06-203,9000,000
G PXE CZ BL M07-206,0255,700
G PXE CZ BL M08-206,2754,580
G PXE CZ BL M09-206,6001,930
G PXE CZ BL M10-200,000
G PXE CZ BL M11-200,000
G PXE CZ BL M12-200,000
G PXE CZ BL Q03-206,3004,130
G PXE CZ BL Q04-2010,9754,030
G PXE CZ BL Q01-2112,9005,090
G PXE CZ BL Q02-2112,1643,520
G PXE CZ BL Q03-2112,6842,930
G PXE CZ BL Q04-2114,8911,500
G PXE CZ BL Q01-220,000
G PXE CZ BL WIN-2011,9264,590
G PXE CZ BL SUM-2112,4253,210
G PXE CZ BL WIN-2114,9251,530
G PXE CZ BL SUM-220,000
G PXE CZ BL WIN-220,000
G PXE CZ BL SUM-230,000
G PXE CZ BL CAL-2113,1643,170
G PXE CZ BL CAL-2215,1501,850
G PXE CZ BL CAL-2315,8250,800
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL M06-2027,295,610
F PXE CZ BL M07-2032,823,3153 7203 720
F PXE CZ BL M08-2033,384,310
F PXE CZ BL M09-2037,494,370
F PXE CZ BL M10-2039,260,740
F PXE CZ BL M11-2045,715,490
F PXE CZ BL M12-2041,001,810
F PXE CZ BL Q03-2034,534,010
F PXE CZ BL Q04-2041,952,740
F PXE CZ BL Q01-2144,832,990
F PXE CZ BL Q02-2138,663,230
F PXE CZ BL Q03-210,000
F PXE CZ BL Q04-210,000
F PXE CZ BL Q01-220,000
F PXE CZ BL CAL-2143,902,950
F PXE CZ BL CAL-2247,002,730
F PXE CZ BL CAL-2347,862,750
F PXE CZ BL CAL-240,000
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ PL M06-2031,941,200
F PXE CZ PL M07-2038,443,470
F PXE CZ PL M08-2038,312,760
F PXE CZ PL M09-2048,104,230
F PXE CZ PL M10-2049,590,140
F PXE CZ PL M11-2057,532,510
F PXE CZ PL M12-2054,962,670
F PXE CZ PL Q03-2041,623,560
F PXE CZ PL Q04-2053,991,830
F PXE CZ PL Q01-2157,741,830
F PXE CZ PL Q02-2145,982,660
F PXE CZ PL Q03-210,000
F PXE CZ PL Q04-210,000
F PXE CZ PL Q01-220,000
F PXE CZ PL CAL-2154,681,770
F PXE CZ PL CAL-2259,571,570
F PXE CZ PL CAL-2360,432,390
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000