Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M11-1824,2800,00000
G PXE CZ BL M12-1826,054-2,79000
G PXE CZ BL M01-1926,226-2,4332 2322 232
G PXE CZ BL M02-1926,450-1,76000
G PXE CZ BL M03-190,00000
G PXE CZ BL M04-190,00000
G PXE CZ BL M05-190,00000
G PXE CZ BL Q01-1926,080-2,25000
G PXE CZ BL Q02-1922,960-1,35000
G PXE CZ BL Q03-1923,010-0,71000
G PXE CZ BL Q04-1924,581-0,11000
G PXE CZ BL Q01-200,00000
G PXE CZ BL Q02-200,00000
G PXE CZ BL Q03-200,00000
G PXE CZ BL SUM-1922,985-1,03000
G PXE CZ BL WIN-1924,225-0,72000
G PXE CZ BL SUM-2020,700-0,24000
G PXE CZ BL WIN-200,00000
G PXE CZ BL SUM-210,00000
G PXE CZ BL WIN-210,00000
G PXE CZ BL CAL-1924,150-1,13000
G PXE CZ BL CAL-2021,900-0,57000
G PXE CZ BL CAL-2120,670-0,62000
G PXE CZ BL CAL-220,00000
G PXE CZ BL CAL-230,00000
G PXE CZ BL CAL-240,00000
F PXE CZ BL M11-1859,700,78000
F PXE CZ BL M12-1860,16-0,74000
F PXE CZ BL M01-1966,27-0,72000
F PXE CZ BL M02-1963,570,43000
F PXE CZ BL M03-1953,74-1,39000
F PXE CZ BL M04-1951,150,20000
F PXE CZ BL M05-1946,400,22000
F PXE CZ BL Q01-1961,12-0,55000
F PXE CZ BL Q02-1949,06-0,30000
F PXE CZ BL Q03-1952,28-0,10000
F PXE CZ BL Q04-1954,94-1,47000
F PXE CZ BL Q01-200,00000
F PXE CZ BL Q02-200,00000
F PXE CZ BL Q03-200,00000
F PXE CZ BL CAL-1954,33-0,62217 52017 520
F PXE CZ BL CAL-2049,97-1,30543 92043 920
F PXE CZ BL CAL-2148,55-1,32000
F PXE CZ BL CAL-220,00000
F PXE CZ BL CAL-230,00000
F PXE CZ BL CAL-240,00000
F PXE CZ PL M11-1875,461,27000
F PXE CZ PL M12-1876,32-0,79000
F PXE CZ PL M01-1983,950,44000
F PXE CZ PL M02-1979,271,10000
F PXE CZ PL M03-1971,580,13000
F PXE CZ PL M04-1961,20-0,08000
F PXE CZ PL M05-1956,45-0,09000
F PXE CZ PL Q01-1978,430,55000
F PXE CZ PL Q02-1959,93-0,03000
F PXE CZ PL Q03-1964,42-0,03000
F PXE CZ PL Q04-1972,02-1,85000
F PXE CZ PL Q01-200,00000
F PXE CZ PL Q02-200,00000
F PXE CZ PL Q03-200,00000
F PXE CZ PL CAL-1968,66-0,36000
F PXE CZ PL CAL-2065,81-0,38000
F PXE CZ PL CAL-2163,43-0,02000
F PXE CZ PL CAL-220,00000
F PXE CZ PL CAL-230,00000
F PXE CZ PL CAL-240,00000