Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M02-1920,4500,00000
G PXE CZ BL M03-1918,048-2,834029 72029 720
G PXE CZ BL M04-1918,210-2,68000
G PXE CZ BL M05-1918,175-2,42000
G PXE CZ BL M06-190,00000
G PXE CZ BL M07-190,00000
G PXE CZ BL M08-190,00000
G PXE CZ BL Q02-1918,375-2,30000
G PXE CZ BL Q03-1918,721-2,02000
G PXE CZ BL Q04-1921,375-1,50000
G PXE CZ BL Q01-2022,475-1,21000
G PXE CZ BL Q02-200,00000
G PXE CZ BL Q03-200,00000
G PXE CZ BL Q04-200,00000
G PXE CZ BL SUM-1918,549-2,16000
G PXE CZ BL WIN-1921,922-1,36000
G PXE CZ BL SUM-2019,475-1,39000
G PXE CZ BL WIN-200,00000
G PXE CZ BL SUM-210,00000
G PXE CZ BL WIN-210,00000
G PXE CZ BL CAL-2020,566-1,49000
G PXE CZ BL CAL-2120,025-1,11000
G PXE CZ BL CAL-2219,375-1,90000
G PXE CZ BL CAL-230,00000
G PXE CZ BL CAL-240,00000
G PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ BL M02-1945,15-0,31000
F PXE CZ BL M03-1942,35-2,67000
F PXE CZ BL M04-1941,85-1,6753 6003 600
F PXE CZ BL M05-1942,08-1,01000
F PXE CZ BL M06-1943,88-0,63000
F PXE CZ BL M07-1947,60-0,19000
F PXE CZ BL M08-1945,910,02000
F PXE CZ BL Q02-1942,60-1,09510 92010 920
F PXE CZ BL Q03-1947,63-0,65000
F PXE CZ BL Q04-1952,74-0,68000
F PXE CZ BL Q01-2052,59-0,87000
F PXE CZ BL Q02-200,00000
F PXE CZ BL Q03-200,00000
F PXE CZ BL Q04-200,00000
F PXE CZ BL CAL-2047,76-0,751087 84087 840
F PXE CZ BL CAL-2145,57-0,76000
F PXE CZ BL CAL-2245,31-1,01000
F PXE CZ BL CAL-230,00000
F PXE CZ BL CAL-240,00000
F PXE CZ BL CAL-250,00000
F PXE CZ PL M02-1954,56-1,20000
F PXE CZ PL M03-1951,47-2,00000
F PXE CZ PL M04-1949,09-1,23000
F PXE CZ PL M05-1949,79-1,05000
F PXE CZ PL M06-1953,10-0,34000
F PXE CZ PL M07-1957,06-0,77000
F PXE CZ PL M08-1955,96-0,78000
F PXE CZ PL Q02-1950,57-0,88000
F PXE CZ PL Q03-1957,53-0,29000
F PXE CZ PL Q04-1968,100,24000
F PXE CZ PL Q01-2068,45-0,29000
F PXE CZ PL Q02-200,00000
F PXE CZ PL Q03-200,00000
F PXE CZ PL Q04-200,00000
F PXE CZ PL CAL-2061,59-0,58000
F PXE CZ PL CAL-2160,31-0,69000
F PXE CZ PL CAL-2260,85-0,08000
F PXE CZ PL CAL-230,00000
F PXE CZ PL CAL-240,00000
F PXE CZ PL CAL-250,00000