Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M02-2010,5500,000
G PXE CZ BL M03-2010,175-0,250
G PXE CZ BL M04-2010,250-0,970
G PXE CZ BL M05-2010,525-0,240
G PXE CZ BL M06-2011,027-2,820
G PXE CZ BL M07-200,000
G PXE CZ BL M08-200,000
G PXE CZ BL Q02-2010,600-1,370
G PXE CZ BL Q03-2010,700-0,930
G PXE CZ BL Q04-2014,394-0,350
G PXE CZ BL Q01-2115,519-0,640
G PXE CZ BL Q02-2114,874-0,830
G PXE CZ BL Q03-2114,846-1,030
G PXE CZ BL Q04-2117,349-1,680
G PXE CZ BL SUM-2010,650-1,150
G PXE CZ BL WIN-2014,950-0,500
G PXE CZ BL SUM-2114,860-0,930
G PXE CZ BL WIN-210,000
G PXE CZ BL SUM-220,000
G PXE CZ BL WIN-220,000
G PXE CZ BL CAL-2115,650-1,070
G PXE CZ BL CAL-2217,225-0,580
G PXE CZ BL CAL-2317,800-0,420
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL M02-2030,350,730
F PXE CZ BL M03-2033,15-0,360
F PXE CZ BL M04-2033,80-0,680
F PXE CZ BL M05-2034,40-0,350
F PXE CZ BL M06-2037,63-0,710
F PXE CZ BL M07-2040,47-0,170
F PXE CZ BL M08-2038,94-0,690
F PXE CZ BL Q02-2035,27-0,560
F PXE CZ BL Q03-2040,68-0,540
F PXE CZ BL Q04-2046,03-0,840
F PXE CZ BL Q01-2147,89-1,200
F PXE CZ BL Q02-210,000
F PXE CZ BL Q03-210,000
F PXE CZ BL Q04-210,000
F PXE CZ BL CAL-2145,78-0,910
F PXE CZ BL CAL-2248,85-0,670
F PXE CZ BL CAL-2349,47-0,320
F PXE CZ BL CAL-240,000
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ PL M02-2039,450,180
F PXE CZ PL M03-2041,490,170
F PXE CZ PL M04-2039,060,050
F PXE CZ PL M05-2040,27-0,100
F PXE CZ PL M06-2043,97-0,500
F PXE CZ PL M07-2047,62-0,560
F PXE CZ PL M08-2045,96-0,540
F PXE CZ PL Q02-2041,11-0,190
F PXE CZ PL Q03-2047,92-0,540
F PXE CZ PL Q04-2057,85-0,530
F PXE CZ PL Q01-2159,79-0,070
F PXE CZ PL Q02-210,000
F PXE CZ PL Q03-210,000
F PXE CZ PL Q04-210,000
F PXE CZ PL CAL-2156,13-0,940
F PXE CZ PL CAL-2260,01-0,600
F PXE CZ PL CAL-2359,85-0,430
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000