Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M10-2185,8400,000
G PXE CZ BL M11-2189,128-5,11107 2007 200
G PXE CZ BL M12-2188,785-5,56107 4407 440
G PXE CZ BL M01-2287,808-5,620
G PXE CZ BL M02-220,000
G PXE CZ BL M03-220,000
G PXE CZ BL M04-220,000
G PXE CZ BL Q01-2289,778-5,420
G PXE CZ BL Q02-2248,275-3,780
G PXE CZ BL Q03-2244,993-3,550
G PXE CZ BL Q04-2245,935-3,110
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Q02-230,000
G PXE CZ BL Q03-230,000
G PXE CZ BL Sum 2246,625-3,670
G PXE CZ BL Win 2243,099-3,430
G PXE CZ BL Sum 2330,494-1,450
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL Win 240,000
G PXE CZ BL CAL-2257,087-4,240
G PXE CZ BL CAL-2333,417-1,680
G PXE CZ BL CAL-2424,537-1,310
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M10-21148,031,720
F PXE CZ BL M11-21183,25-4,94107 2007 200
F PXE CZ BL M12-21187,75-6,000
F PXE CZ BL M01-22193,25-5,100
F PXE CZ BL M02-22192,82-5,350
F PXE CZ BL M03-22139,65-11,390
F PXE CZ BL M04-22101,51-3,510
F PXE CZ BL Q01-22174,67-7,000
F PXE CZ BL Q02-22101,13-3,650
F PXE CZ BL Q03-22103,23-2,210
F PXE CZ BL Q04-22111,90-1,890
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL Q02-230,000
F PXE CZ BL Q03-230,000
F PXE CZ BL CAL-22122,50-4,1618 7608 760
F PXE CZ BL CAL-2387,45-1,880
F PXE CZ BL CAL-2473,85-1,180
F PXE CZ BL CAL-2572,250,030
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M10-21183,321,900
F PXE CZ PL M11-21247,58-3,190
F PXE CZ PL M12-21250,00-4,580
F PXE CZ PL M01-22260,31-3,050
F PXE CZ PL M02-22264,75-5,380
F PXE CZ PL M03-22178,52-12,840
F PXE CZ PL M04-22130,86-2,990
F PXE CZ PL Q01-22232,30-6,760
F PXE CZ PL Q02-22130,91-3,070
F PXE CZ PL Q03-22133,44-1,980
F PXE CZ PL Q04-22158,67-2,620
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL Q02-230,000
F PXE CZ PL Q03-230,000
F PXE CZ PL CAL-22163,45-4,070
F PXE CZ PL CAL-23110,81-2,820
F PXE CZ PL CAL-2497,23-0,420
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000