Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE RO BL M04-1738,201,190000
F PXE RO BL M05-1736,700,540000
F PXE RO BL M06-1737,750,660000
F PXE RO BL M07-1742,152,670000
F PXE RO BL M08-1737,65-1,690000
F PXE RO BL M09-1740,36-1,480000
F PXE RO BL M10-1740,50-0,850000
F PXE RO BL Q03-1740,05-0,120000
F PXE RO BL Q04-1740,80-0,720000
F PXE RO BL Q01-1840,60-1,210000
F PXE RO BL Q02-1833,10-1,630000
F PXE RO BL CAL-1836,80-0,400000
F PXE RO BL CAL-1935,25-0,140000
F PXE RO BL CAL-2035,60-0,140000
F PXE RO PL M04-1744,101,610000
F PXE RO PL M05-1740,00-0,490000
F PXE RO PL M06-1743,20-1,140000
F PXE RO PL M07-1748,10-0,100000
F PXE RO PL M08-1747,10-0,100000
F PXE RO PL M09-1751,98-0,090000
F PXE RO PL M10-1748,50-0,100000
F PXE RO PL Q03-1749,00-0,100000
F PXE RO PL Q04-1747,300,100000
F PXE RO PL Q01-1850,60-0,880000
F PXE RO PL Q02-1841,45-1,190000
F PXE RO PL CAL-1844,400,680000
F PXE RO PL CAL-1943,55-0,680000
F PXE RO PL CAL-2043,50-0,910000