Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE RO BL M05-1741,200,980000
F PXE RO BL M06-1741,20-0,360000
F PXE RO BL M07-1746,150,430000
F PXE RO BL M08-1740,55-1,210000
F PXE RO BL M09-1740,90-2,170000
F PXE RO BL M10-1742,700,000000
F PXE RO BL M11-1743,900,000000
F PXE RO BL Q03-1742,55-0,930000
F PXE RO BL Q04-1742,80-1,150000
F PXE RO BL Q01-1842,50-0,700000
F PXE RO BL Q02-1835,30-0,280000
F PXE RO BL CAL-1838,30-0,260000
F PXE RO BL CAL-1937,00-0,400000
F PXE RO BL CAL-2036,550,000000
F PXE RO PL M05-1746,601,300000
F PXE RO PL M06-1749,000,000000
F PXE RO PL M07-1753,000,370000
F PXE RO PL M08-1750,00-0,990000
F PXE RO PL M09-1752,88-0,220000
F PXE RO PL M10-1749,900,000000
F PXE RO PL M11-1754,050,000000
F PXE RO PL Q03-1751,90-0,280000
F PXE RO PL Q04-1749,450,000000
F PXE RO PL Q01-1852,60-0,280000
F PXE RO PL Q02-1842,050,000000
F PXE RO PL CAL-1845,65-0,210000
F PXE RO PL CAL-1944,10-0,220000
F PXE RO PL CAL-2044,10-1,670000