Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE RO BL M03-1738,203,800000
F PXE RO BL M04-1732,800,300000
F PXE RO BL M05-1731,65-0,310000
F PXE RO BL M06-1734,751,780000
F PXE RO BL M07-1737,251,080000
F PXE RO BL M08-1736,601,100000
F PXE RO BL M09-1741,14-1,240000
F PXE RO BL Q02-1733,050,600000
F PXE RO BL Q03-1738,300,260000
F PXE RO BL Q04-1739,740,500000
F PXE RO BL Q01-1841,40-0,950000
F PXE RO BL CAL-1837,051,220000
F PXE RO BL CAL-1935,151,000000
F PXE RO BL CAL-2034,450,870000
F PXE RO PL M03-1746,004,070000
F PXE RO PL M04-1739,45-0,750000
F PXE RO PL M05-1738,60-0,510000
F PXE RO PL M06-1741,23-0,600000
F PXE RO PL M07-1745,650,320000
F PXE RO PL M08-1744,650,330000
F PXE RO PL M09-1750,770,290000
F PXE RO PL Q02-1739,75-0,620000
F PXE RO PL Q03-1746,950,320000
F PXE RO PL Q04-1746,601,740000
F PXE RO PL Q01-1850,560,390000
F PXE RO PL CAL-1845,451,330000
F PXE RO PL CAL-1944,401,250000
F PXE RO PL CAL-2043,451,400000