Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE PL BL M05-1735,001,150000
F PXE PL BL M06-1740,250,000000
F PXE PL BL M07-1740,600,740000
F PXE PL BL M08-1741,290,580000
F PXE PL BL M09-1743,320,480000
F PXE PL BL M10-1739,650,500000
F PXE PL BL M11-1736,750,540000
F PXE PL BL Q03-1741,720,600000
F PXE PL BL Q04-1737,070,460000
F PXE PL BL Q01-1836,350,410000
F PXE PL BL Q02-1838,350,390000
F PXE PL BL CAL-1838,200,470000
F PXE PL BL CAL-1937,500,260000
F PXE PL BL CAL-2038,800,250000
F PXE PL EL M05-1741,40-1,190000
F PXE PL EL M06-1749,850,400000
F PXE PL EL M07-1751,300,390000
F PXE PL EL M08-1752,100,000000
F PXE PL EL M09-1755,090,560000
F PXE PL EL M10-1751,450,190000
F PXE PL EL M11-1752,350,190000
F PXE PL EL Q03-1752,820,320000
F PXE PL EL Q04-1748,030,410000
F PXE PL EL Q01-1848,200,410000
F PXE PL EL Q02-1841,200,480000
F PXE PL EL CAL-1848,600,410000
F PXE PL EL CAL-1949,500,100000
F PXE PL EL CAL-2049,800,100000