Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL RO

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE PL BL M03-1735,301,430000
F PXE PL BL M04-1736,400,740000
F PXE PL BL M05-1738,20-0,130000
F PXE PL BL M06-1739,240,050000
F PXE PL BL M07-1739,550,760000
F PXE PL BL M08-1739,15-0,380000
F PXE PL BL M09-1741,020,730000
F PXE PL BL Q02-1737,950,210000
F PXE PL BL Q03-1739,890,350000
F PXE PL BL Q04-1735,610,360000
F PXE PL BL Q01-1834,950,340000
F PXE PL BL CAL-1835,910,300000
F PXE PL BL CAL-1936,300,410000
F PXE PL BL CAL-2036,240,160000
F PXE PL EL M03-1743,601,860000
F PXE PL EL M04-1745,900,100000
F PXE PL EL M05-1748,15-0,100000
F PXE PL EL M06-1749,510,540000
F PXE PL EL M07-1750,400,390000
F PXE PL EL M08-1750,200,400000
F PXE PL EL M09-1751,570,480000
F PXE PL EL Q02-1747,920,180000
F PXE PL EL Q03-1750,720,430000
F PXE PL EL Q04-1746,450,430000
F PXE PL EL Q01-1849,600,400000
F PXE PL EL CAL-1846,950,210000
F PXE PL EL CAL-1948,300,200000
F PXE PL EL CAL-2047,900,200000