Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M10-2038,56-0,260
F PXE SK BL M11-2041,66-0,530
F PXE SK BL M12-2039,94-0,720
F PXE SK BL M01-2145,54-0,890
F PXE SK BL M02-2146,27-0,560
F PXE SK BL M03-2142,730,000
F PXE SK BL M04-2138,560,970
F PXE SK BL Q01-2144,80-0,4912 1592 159
F PXE SK BL Q02-2138,42-0,340
F PXE SK BL Q03-2143,810,460
F PXE SK BL Q04-2149,130,200
F PXE SK BL Q01-220,000
F PXE SK BL Q02-220,000
F PXE SK BL Q03-220,000
F PXE SK BL CAL-2144,05-0,020
F PXE SK BL CAL-2247,18-0,630
F PXE SK BL CAL-2350,00-0,660
F PXE SK BL CAL-240,000
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK PL M10-2050,63-0,800
F PXE SK PL M11-2056,29-0,420
F PXE SK PL M12-2054,22-1,200
F PXE SK PL M01-2158,69-1,490
F PXE SK PL M02-2160,79-1,070
F PXE SK PL M03-2152,39-0,850
F PXE SK PL M04-2146,15-0,320
F PXE SK PL Q01-2157,08-1,140
F PXE SK PL Q02-2146,01-0,170
F PXE SK PL Q03-2151,710,410
F PXE SK PL Q04-2161,530,110
F PXE SK PL Q01-220,000
F PXE SK PL Q02-220,000
F PXE SK PL Q03-220,000
F PXE SK PL CAL-2154,09-0,200
F PXE SK PL CAL-2260,20-0,360
F PXE SK PL CAL-2364,15-0,080
F PXE SK PL CAL-240,000
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000