Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M09-21118,840,800
F PXE SK BL M10-21138,190,610
F PXE SK BL M11-21152,653,040
F PXE SK BL M12-21145,271,870
F PXE SK BL M01-22157,672,620
F PXE SK BL M02-22159,382,630
F PXE SK BL M03-22131,585,280
F PXE SK BL Q04-21145,291,8612 2092 209
F PXE SK BL Q01-22149,223,410
F PXE SK BL Q02-2288,052,930
F PXE SK BL Q03-2290,853,520
F PXE SK BL Q04-220,000
F PXE SK BL Q01-230,000
F PXE SK BL Q02-230,000
F PXE SK BL CAL-22105,153,0118 7608 760
F PXE SK BL CAL-2379,382,110
F PXE SK BL CAL-2472,101,720
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK BL CAL-270,000
F PXE SK PL M09-21132,860,000
F PXE SK PL M10-21161,57-0,200
F PXE SK PL M11-21176,491,880
F PXE SK PL M12-21169,320,530
F PXE SK PL M01-22192,533,910
F PXE SK PL M02-22186,423,970
F PXE SK PL M03-22159,851,770
F PXE SK PL Q04-21169,240,770
F PXE SK PL Q01-22178,883,230
F PXE SK PL Q02-2299,322,160
F PXE SK PL Q03-22104,122,220
F PXE SK PL Q04-220,000
F PXE SK PL Q01-230,000
F PXE SK PL Q02-230,000
F PXE SK PL CAL-22124,321,900
F PXE SK PL CAL-2399,751,510
F PXE SK PL CAL-2496,050,910
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000
F PXE SK PL CAL-270,000