Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M04-2156,25-3,430
F PXE SK BL M05-2158,752,050
F PXE SK BL M06-2160,691,250
F PXE SK BL M07-2162,501,580
F PXE SK BL M08-2161,341,880
F PXE SK BL M09-2166,031,620
F PXE SK BL M10-2164,913,520
F PXE SK BL Q03-2163,261,690
F PXE SK BL Q04-2167,403,450
F PXE SK BL Q01-2268,741,100
F PXE SK BL Q02-2255,900,470
F PXE SK BL Q03-220,000
F PXE SK BL Q04-220,000
F PXE SK BL Q01-230,000
F PXE SK BL CAL-2260,800,810
F PXE SK BL CAL-2358,630,270
F PXE SK BL CAL-2456,720,570
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK BL CAL-270,000
F PXE SK PL M04-2161,63-3,140
F PXE SK PL M05-2166,151,690
F PXE SK PL M06-2167,931,620
F PXE SK PL M07-2169,781,070
F PXE SK PL M08-2168,330,260
F PXE SK PL M09-2175,570,680
F PXE SK PL M10-2174,981,310
F PXE SK PL Q03-2171,230,680
F PXE SK PL Q04-2181,362,210
F PXE SK PL Q01-2283,520,920
F PXE SK PL Q02-2261,841,010
F PXE SK PL Q03-220,000
F PXE SK PL Q04-220,000
F PXE SK PL Q01-230,000
F PXE SK PL CAL-2272,270,820
F PXE SK PL CAL-2371,270,100
F PXE SK PL CAL-2468,540,310
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000
F PXE SK PL CAL-270,000