Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
F PXE SK BL M01-2157,37-0,360
F PXE SK BL M02-2158,755,4453 3603 360
F PXE SK BL M03-2152,972,870
F PXE SK BL M04-2147,922,170
F PXE SK BL M05-2144,952,140
F PXE SK BL M06-2148,500,770
F PXE SK BL M07-2150,491,860
F PXE SK BL Q02-2147,101,680
F PXE SK BL Q03-2151,251,380
F PXE SK BL Q04-2157,480,880
F PXE SK BL Q01-2258,900,600
F PXE SK BL Q02-220,000
F PXE SK BL Q03-220,000
F PXE SK BL Q04-220,000
F PXE SK BL CAL-2254,780,420
F PXE SK BL CAL-2354,050,630
F PXE SK BL CAL-2451,800,290
F PXE SK BL CAL-250,000
F PXE SK BL CAL-260,000
F PXE SK BL CAL-270,000
F PXE SK PL M01-2172,040,000
F PXE SK PL M02-2173,784,120
F PXE SK PL M03-2164,183,520
F PXE SK PL M04-2154,883,020
F PXE SK PL M05-2151,472,060
F PXE SK PL M06-2157,460,170
F PXE SK PL M07-2157,851,310
F PXE SK PL Q02-2154,651,690
F PXE SK PL Q03-2158,901,220
F PXE SK PL Q04-2171,880,670
F PXE SK PL Q01-2275,200,550
F PXE SK PL Q02-220,000
F PXE SK PL Q03-220,000
F PXE SK PL Q04-220,000
F PXE SK PL CAL-2267,800,380
F PXE SK PL CAL-2367,030,780
F PXE SK PL CAL-2465,180,260
F PXE SK PL CAL-250,000
F PXE SK PL CAL-260,000
F PXE SK PL CAL-270,000