Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M01-2119,0300,000
G PXE CZ BL M02-2119,9807,759060 48060 480
G PXE CZ BL M03-2119,6666,736044 58044 580
G PXE CZ BL M04-2118,4642,580
G PXE CZ BL M05-210,000
G PXE CZ BL M06-210,000
G PXE CZ BL M07-210,000
G PXE CZ BL Q02-2117,9601,840
G PXE CZ BL Q03-2117,7511,280
G PXE CZ BL Q04-2118,7421,110
G PXE CZ BL Q01-2218,9161,400
G PXE CZ BL Q02-220,000
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Sum 2117,8551,560
G PXE CZ BL Win 2118,8281,250
G PXE CZ BL Sum 2216,3820,040
G PXE CZ BL Win 220,000
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL CAL-2217,144-0,020
G PXE CZ BL CAL-2316,145-0,380
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M01-2156,281,590
F PXE CZ BL M02-2158,355,6753 3603 360
F PXE CZ BL M03-2152,172,920
F PXE CZ BL M04-2146,822,230
F PXE CZ BL M05-2143,852,190
F PXE CZ BL M06-2147,400,790
F PXE CZ BL M07-2148,191,950
F PXE CZ BL Q02-2146,001,720
F PXE CZ BL Q03-2148,951,450
F PXE CZ BL Q04-2155,230,910
F PXE CZ BL Q01-2257,050,620
F PXE CZ BL Q02-220,000
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL Q04-220,000
F PXE CZ BL CAL-2252,930,440
F PXE CZ BL CAL-2351,700,660
F PXE CZ BL CAL-2449,300,310
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M01-2169,991,540
F PXE CZ PL M02-2171,784,240
F PXE CZ PL M03-2162,183,630
F PXE CZ PL M04-2152,383,170
F PXE CZ PL M05-2148,972,170
F PXE CZ PL M06-2154,960,180
F PXE CZ PL M07-2155,351,370
F PXE CZ PL Q02-2152,151,780
F PXE CZ PL Q03-2156,401,270
F PXE CZ PL Q04-2168,380,710
F PXE CZ PL Q01-2272,200,570
F PXE CZ PL Q02-220,000
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL CAL-2265,050,400
F PXE CZ PL CAL-2364,030,820
F PXE CZ PL CAL-2462,180,270
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000