Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M09-2149,8300,000
G PXE CZ BL M10-2165,0863,410
G PXE CZ BL M11-2165,2383,270
G PXE CZ BL M12-2165,2243,280
G PXE CZ BL M01-220,000
G PXE CZ BL M02-220,000
G PXE CZ BL M03-220,000
G PXE CZ BL Q04-2165,1823,320
G PXE CZ BL Q01-2262,9203,220
G PXE CZ BL Q02-2233,8980,250
G PXE CZ BL Q03-2232,2312,580
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Q02-230,000
G PXE CZ BL Win 2164,0643,270
G PXE CZ BL Sum 2233,0601,380
G PXE CZ BL Win 2232,9041,300
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL CAL-2240,4052,200
G PXE CZ BL CAL-2325,5500,980
G PXE CZ BL CAL-2421,0500,410
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M09-21131,18-1,130
F PXE CZ BL M10-21136,190,620
F PXE CZ BL M11-21150,653,090
F PXE CZ BL M12-21143,271,890
F PXE CZ BL M01-22155,172,660
F PXE CZ BL M02-22156,882,670
F PXE CZ BL M03-22129,085,390
F PXE CZ BL Q04-21143,291,884088 36088 360
F PXE CZ BL Q01-22146,723,470
F PXE CZ BL Q02-2286,303,000
F PXE CZ BL Q03-2289,253,590
F PXE CZ BL Q04-2292,832,560
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL Q02-230,000
F PXE CZ BL CAL-22103,583,190
F PXE CZ BL CAL-2378,282,140
F PXE CZ BL CAL-2471,101,750
F PXE CZ BL CAL-2568,771,880
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M09-21147,08-1,000
F PXE CZ PL M10-21158,07-0,210
F PXE CZ PL M11-21173,241,920
F PXE CZ PL M12-21166,720,540
F PXE CZ PL M01-22189,433,970
F PXE CZ PL M02-22183,324,030
F PXE CZ PL M03-22156,751,810
F PXE CZ PL Q04-21166,140,780
F PXE CZ PL Q01-22175,783,290
F PXE CZ PL Q02-2297,322,210
F PXE CZ PL Q03-22102,122,260
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL Q02-230,000
F PXE CZ PL CAL-22122,521,930
F PXE CZ PL CAL-2398,751,520
F PXE CZ PL CAL-2495,050,920
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000