Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M04-2119,7300,000
G PXE CZ BL M05-2121,4611,590
G PXE CZ BL M06-2121,4801,800
G PXE CZ BL M07-2121,4121,960
G PXE CZ BL M08-210,000
G PXE CZ BL M09-210,000
G PXE CZ BL M10-210,000
G PXE CZ BL Q03-2121,3001,670
G PXE CZ BL Q04-2121,6661,240
G PXE CZ BL Q01-2221,8711,960
G PXE CZ BL Q02-2217,7250,570
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Q04-220,000
G PXE CZ BL Q01-230,000
G PXE CZ BL Win 2121,7671,600
G PXE CZ BL Sum 2217,9430,380
G PXE CZ BL Win 2219,1030,280
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL Sum 240,000
G PXE CZ BL CAL-2219,1161,140
G PXE CZ BL CAL-2317,8500,140
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
G PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ BL M04-2159,161,110
F PXE CZ BL M05-2156,701,632518 60018 600
F PXE CZ BL M06-2158,190,9553 6003 600
F PXE CZ BL M07-2159,651,390
F PXE CZ BL M08-2158,491,700
F PXE CZ BL M09-2163,181,450
F PXE CZ BL M10-2162,911,550
F PXE CZ BL Q03-2160,411,510
F PXE CZ BL Q04-2165,401,550
F PXE CZ BL Q01-2267,191,130
F PXE CZ BL Q02-2254,600,480
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL Q04-220,000
F PXE CZ BL Q01-230,000
F PXE CZ BL CAL-2259,190,7518 7608 760
F PXE CZ BL CAL-2357,980,280
F PXE CZ BL CAL-2455,720,580
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL CAL-270,000
F PXE CZ PL M04-2163,531,160
F PXE CZ PL M05-2164,251,580
F PXE CZ PL M06-2165,230,900
F PXE CZ PL M07-2165,981,130
F PXE CZ PL M08-2164,530,280
F PXE CZ PL M09-2171,770,720
F PXE CZ PL M10-2173,481,340
F PXE CZ PL Q03-2167,430,720
F PXE CZ PL Q04-2179,361,610
F PXE CZ PL Q01-2281,720,940
F PXE CZ PL Q02-2260,391,040
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL Q04-220,000
F PXE CZ PL Q01-230,000
F PXE CZ PL CAL-2270,870,770
F PXE CZ PL CAL-2369,620,100
F PXE CZ PL CAL-2466,890,310
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000
F PXE CZ PL CAL-270,000