Obsah stránky, Hlavní stránka webu, Mapa webu, Vyhledávání

Oznámení: Tato stránka používá soubory cookie k poskytování co nejlepší služby. Další informace Zavřít

Oficiální kurzovní lístek

CZ SK HU PL BG RO SI RS

Upozornění pro uživatele: Kontrakty futures na elektrickou energii jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti European Energy Exchange AG. Další informace naleznete na www.eex.com. Kontrakty spot a futures na zemní plyn s místem dodání na virtuální obchodní bod v České republice jsou obchodovány pod licencí a v obchodním systému společnosti Powernext SA. Další informace naleznete na www.powernext.com. Bez uzavření příslušné smlouvy nejsou uživatelé oprávněni počítat nad daty zde uváděnými žádný index dle EU nařízení o indexech, které jsou používané jako referenční hodnoty (2016/1011). V případě požadavků na práva pro výpočet indexů nás prosím kontaktujte

Zobrazit počty kontraktů a objemy Skrýt počty kontraktů a objemy

NázevKurz [EUR]Změna [%]Počet kontraktů [MW]Objem obchodů [MWh]Objem obchodů [EUR]Open Interest [Počet kontraktů]Graf
G PXE CZ BL M10-2012,6500,000
G PXE CZ BL M11-2015,3570,760
G PXE CZ BL M12-2015,4350,510
G PXE CZ BL M01-2115,8581,540
G PXE CZ BL M02-210,000
G PXE CZ BL M03-210,000
G PXE CZ BL M04-210,000
G PXE CZ BL Q01-2115,3910,330
G PXE CZ BL Q02-2114,4210,390
G PXE CZ BL Q03-2114,071-0,680
G PXE CZ BL Q04-2115,9211,380
G PXE CZ BL Q01-220,000
G PXE CZ BL Q02-220,000
G PXE CZ BL Q03-220,000
G PXE CZ BL Sum 2114,245-0,150
G PXE CZ BL Win 2115,8750,180
G PXE CZ BL Sum 2214,525-0,300
G PXE CZ BL Win 220,000
G PXE CZ BL Sum 230,000
G PXE CZ BL Win 230,000
G PXE CZ BL CAL-2114,9500,380
G PXE CZ BL CAL-2215,4501,030
G PXE CZ BL CAL-2315,8000,210
G PXE CZ BL CAL-240,000
G PXE CZ BL CAL-250,000
G PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ BL M10-2037,39-0,660
F PXE CZ BL M11-2041,06-0,6553 6003 600
F PXE CZ BL M12-2039,19-0,8653 7203 720
F PXE CZ BL M01-2144,18-1,270
F PXE CZ BL M02-2144,91-0,930
F PXE CZ BL M03-2141,37-0,390
F PXE CZ BL M04-2137,310,050
F PXE CZ BL Q01-2143,44-0,871021 59021 590
F PXE CZ BL Q02-2137,02-0,35510 92010 920
F PXE CZ BL Q03-2141,810,120
F PXE CZ BL Q04-2146,15-1,160
F PXE CZ BL Q01-220,000
F PXE CZ BL Q02-220,000
F PXE CZ BL Q03-220,000
F PXE CZ BL CAL-2142,11-0,5918 7608 760
F PXE CZ BL CAL-2245,18-0,660
F PXE CZ BL CAL-2347,00-0,700
F PXE CZ BL CAL-2448,85-0,510
F PXE CZ BL CAL-250,000
F PXE CZ BL CAL-260,000
F PXE CZ PL M10-2047,65-0,400
F PXE CZ PL M11-2053,29-0,450
F PXE CZ PL M12-2051,22-1,270
F PXE CZ PL M01-2156,44-1,550
F PXE CZ PL M02-2158,54-1,110
F PXE CZ PL M03-2150,14-0,890
F PXE CZ PL M04-2143,40-0,120
F PXE CZ PL Q01-2154,83-1,190
F PXE CZ PL Q02-2143,260,050
F PXE CZ PL Q03-2149,81-0,080
F PXE CZ PL Q04-2159,62-0,280
F PXE CZ PL Q01-220,000
F PXE CZ PL Q02-220,000
F PXE CZ PL Q03-220,000
F PXE CZ PL CAL-2151,89-0,400
F PXE CZ PL CAL-2257,45-0,380
F PXE CZ PL CAL-2360,15-0,080
F PXE CZ PL CAL-240,000
F PXE CZ PL CAL-250,000
F PXE CZ PL CAL-260,000